Forum Divcibare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Divcibare

Forum Divcibare
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Interesuje me smestaj za kraj januara

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
dare
Novi clan
Novi clan



Broj poruka : 3
Datum upisa : 26.12.2007

Interesuje me smestaj za kraj januara Empty
PočaljiNaslov: Interesuje me smestaj za kraj januara   Interesuje me smestaj za kraj januara EmptyPet Dec 28, 2007 4:07 pm

Zanima me, ako moze neko da mi preporuci smestaj za 2 ili tri osobe za period od 20-og januara, 7 nocenja.
Moze na bazi polupansiona, nocenja sa doruckom ili samo nocenja. Prostor mora da bude zaseban tj da se ne deli kupatilo itd, kao i centralno grejanje. U slucaju da nije polupansion, treba da bude apartman sa kompletnom kuhinjom. Lokacija, naravno ukoliko je moguce sto blize stazi koja radi da se ne bi vozio auto svaki dan do staze. Bilo bi dobro da moze kolima da se pridje blizu objekta, tj da ima neki parking ispred.

Hvala unapred Smile
Darko
Nazad na vrh Ići dole
maximus
Administrator
Administrator



Broj poruka : 33
Datum upisa : 21.12.2007

Interesuje me smestaj za kraj januara Empty
PočaljiNaslov: Re: Interesuje me smestaj za kraj januara   Interesuje me smestaj za kraj januara EmptyPet Dec 28, 2007 6:06 pm

Jedino sto mogu da ti preporucim je ova vikendica koja se nalazi na sajtu, a ako ti to ne odgovara onda pogledaj haloogalse...
Nazad na vrh Ići dole
 
Interesuje me smestaj za kraj januara
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Smestaj sa psom

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum Divcibare :: Smeštaj-
Skoči na: