Forum Divcibare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Divcibare

Forum Divcibare
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 dokle više?

Ići dole 
AutorPoruka
ljuba strazara
Novi clan
Novi clan



Broj poruka : 1
Datum upisa : 20.03.2013

dokle više? Empty
PočaljiNaslov: dokle više?   dokle više? EmptySre Mar 20, 2013 1:55 pm

ono sto me navelo da ovo pišem je poslednji namet koji su dobili legalizovani vlasnici vikendica na Divčibarima - naplata odnošenja smeća.

Interesuje me na osnovu čega su funkcioneri SO Valjevo doneli odluku da se legalnim vlasnicima objekata na Divčibarima naplaćuje usluga odnošenja smeća? Da li znate da na Divčibarima ima nedovoljno kontejnera, samo u naselju ljuti krš i stražara gde je najveća koncentracija vikendica 2 komada? Da li znate da vikendice na stražari nemaju ni prilazne puteve pa me interesuje zasto placamo odnosenje smeca kada sami odnosimo smeće do udaljenih kontejenra čak i do centra jer su pomenuta 2 često prepuna i retko se prazne? Da li možda planirate da nam zimi čistite prilaze kako bi se spustili do čuvena 2 kontejnera ili otišlil do centra?

Da li mislite da je u redu da se ta nekvalitetna usluga naplaćuje 6 meseci godišnje kada na Divčibarima nema uslova za boravak više od 30 dana u toku godine???

Gde su uložene pare od naših poreza - i dalje nemamo trotoare, uličnu rasvetu,vodu, apoteka radi par sati jednom nedeljeno, ukinuta je benzinska pumpa, postoji samo jedna dobro snabdevana prodavnica koja drži monopol i previsoke cene.

Da li znate da Divcibare ne postoje na turističkoj mapi Srbije?




Nazad na vrh Ići dole
 
dokle više?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum Divcibare :: Off Topic-
Skoči na: